Werken

bij UN1EK

Terug naar overzicht

LEERKRACHT GROEP 1-2 IKC AMBACHT

Per 1 maart 2026
0,6 fte
IKC Ambacht
IKC Ambacht is met ingang van 1 maart 2026 op zoek naar een gedreven groepsleerkracht voor groep 1-2 ( 0,6 fte).
Je werkt in een hecht, integraal team waarin opvang en onderwijs nauw samenwerken aan de brede ontwikkeling van kinderen (0-13 jaar) en stelt spelend leren centraal.
Je creëert een warme, veilige en betekenisvolle leeromgeving waarin kinderen hun talenten ontdekken en ontwikkelen met hart, hoofd en handen.

Hier herken jij jezelf in!

  • Je creëert een warme, veilige en rijke leeromgeving;
  • Je stimuleert spelend leren en een onderzoekend gedrag;
  • Je observeert de kinderen zorgvuldig en stem je je aanbod af op hun ontwikkeling;
  • Je werkt nauw samen met collega’s van de opvang, onderwijs en BSO;
  • Je bouwt samen met ouders aan een sterke verbinding tussen thuis en school;
  • Je hebt een (bijna) afgerond PABO diploma.

Wat bieden wij?

Wanneer je bij ons aan de slag gaat, kom je terecht in een bevlogen team met collega’s die het hart op de juiste plek hebben.
Jouw inbreng vinden wij heel belangrijk, er is (binnen onze schoolvisie) ruimte voor jouw input! 
Daarnaast bieden we je:
  • Ruime leer- en doorgroeimogelijkheden, zodat het mogelijk is om jezelf te blijven ontwikkelen. Wij zorgen daarbij voor een goede begeleiding;
  • Passend salaris en arbeidsvoorwaarden conform de cao PO, LB;
  • Direct een contract voor onbepaalde tijd.

Deel deze vacature

Logo van IKC Ambacht
/files/19-01%20Ambacht%20Chrysant%20Arnout-Jan-11.jpg

Arnout-Jan van der Meer

IKC directeur
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!

Vragen?

Arbeidsvoorwaarden

We willen een werkomgeving creëren waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen. Een goed en flexibel arbeidsvoorwaardenpakket is een vereiste om onze medewerkers te binden en boeien. Meer weten?
Secundaire arbeidsvoorwaarden

Nog vragen of hulp nodig? Stuur ons gewoon een appje!

06-54602787
UN1EK locatie IKC Ambacht

Over de locatie

Bij IKC Ambacht staat de totale ontwikkeling van ieder kind centraal. Kinderen leren meer wanneer ze zelf ervaring op kunnen doen in de fysieke wereld, door mee te maken, te zien en te voelen. Daarnaast vinden we het belangrijk dat kinderen ontdekken hoe zij zich als mens verhouden tot de rest van de wereld. Anders gezegd, kinderen bij IKC Ambacht halen hun kennis niet alleen uit boeken (hoofd), maar leren en ontwikkelen ook door te ervaren (handen) en ruimte te geven aan de sociale verhoudingen: wie ben ik, wie ben jij en hoe doen we dit samen (hart).

'Met hart, hoofd en handen'

Soortgelijke vacatures

PEDAGOGISCH PROFESSIONAL BSO IKC DE ARK

Per direct of zo snel als mogelijk
20 uur per week
Kindcentrum De Ark
WerkzaamhedenMet elkaar ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang vanzaken op de buitenschoolse opvang.Op onze Kunst-BSO staan activiteiten in de Kunsten (muziek, zang, beeldende kunst, theater) centraal.
Bekijken

LEERKRACHT BOVENBOUW IKC DE KINDERTUIN

Per direct of zo snel als mogelijk
0,6 - 1,0 fte
IKC De Kindertuin
Integraal kindcentrum De Kindertuin biedt onderwijs en opvang voor kinderen van 0-13 jaar en bevindt zich in de wijk Sluispolder van Maassluis. We zijn gevestigd in een mooi en nieuw gebouw: in de zomer is het
Bekijken

PEDAGOGISCH PROFESSIONAL BSO IKC VANKAMPEN

Per direct
Aantal uren in overleg
IKC VanKampen
IKC van Kampen is per direct op zoek naar een pedagogisch professional voor de VSO en de BSO. Het BSO team is op zoek naar ondersteuning op de voorschoolse opvang van 07.30-09.00 en tijdens de buitenschoolse op
Bekijken

Contact

Neem contact met ons op!


Heb je een vraag? Kijk dan bij veelgestelde vragen. Misschien vind je daar jouw antwoord wel.
Heb je een andere vraag of wil je iets specifiek weten over een van de vacatures?
Stuur dan een email naar onze afdeling HRM of stuur gewoon een WhatsAppje naar 06-54602787, wij helpen je graag verder!