Werken

bij UN1EK

Terug naar overzicht

KLEUTERLEERKRACHT KC HET VISNET

Per 1 augustus 2025
1 fte
Kindcentrum Het Visnet
Kindcentrum Het Visnet is met ingang van 1 augustus 2025 op zoek naar een kleuterleerkracht (1 fte).
Wij zijn een warme, christelijke school in Vlaardingen waar onderwijs en opvang samenkomen. Wij geloven in de kracht van verbondenheid en persoonlijke aandacht. In ons team werken we samen aan betekenisvol onderwijs, waarbij we kinderen zien, horen en uitdagen op hun eigen niveau. Onze groepen 1/2 zijn een bruisende plek waar spelend leren, veiligheid en structuur centraal staan.
Wat ga je doen?
Als kleuterleerkracht begeleid je kinderen in hun eerste schoolervaringen. Je biedt een rijke leeromgeving waar ze spelenderwijs de wereld ontdekken. Je stimuleert hun ontwikkeling op sociaal, emotioneel, motorisch en cognitief gebied. We zetten hiervoor de methode Sil op school in,waarmee we thematisch werken samen met de peuteropvang en de andere kleutergroep. De doorgaande lijn is hierbij belangrijk. Edi wordt ingezet als werkwijze door het gehele kindcentrum voor alle groepen.

Wij zoeken iemand die:

  • Een onderwijsbevoegdheid (PABO-diploma) heeft;
  • Enthousiast wordt van kleuters en weet hoe zij leren;
  • Structuur biedt.
 

Wij bieden jou

  • Een warm team waarin jij er echt toe doet;
  • Professionele ruimte om te groeien en te ontwikkelen;
  • Een betrokken werkomgeving met korte lijnen;
  • Een vaste aanstelling;
  • Inschaling volgens cao primair onderwijs.

Deel deze vacature

Logo van Kindcentrum Het Visnet
/files/9-12%20Visnet%20Rianne-2.jpg

Rianne van Dorp

IKC directeur
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!

Vragen?

Arbeidsvoorwaarden

We willen een werkomgeving creëren waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen. Een goed en flexibel arbeidsvoorwaardenpakket is een vereiste om onze medewerkers te binden en boeien. Meer weten?
Secundaire arbeidsvoorwaarden

Nog vragen of hulp nodig? Stuur ons gewoon een appje!

06-54602787
UN1EK locatie Kindcentrum Het Visnet

Over de locatie

Kindcentrum Het Visnet staat voor kennis en kansen. Natuurlijk leer je van alles op school en de opvang, maar kennis van jezelf, je talenten etc. zijn ook erg belangrijk. Kansen herkennen en die benutten, voor jezelf, maar ook voor de groep/de locatie of de maatschappij zijn onderdeel van onze werkwijze. Hierbij zijn eigenaarschap en zelfredzaamheid speerpunten voor onze kinderen.

Onze locatie heeft een hele nieuwe start gemaakt in 2019, waardoor we groeien en volop in ontwikkeling zijn. We bouwen een kindcentrum op met kinderen, ouders en medewerkers, waardoor de verbinding en betrokkenheid op onze locatie groot is!

Soortgelijke vacatures

LEERKRACHT BOVENBOUW IKC DE KINDERTUIN

Per direct of zo snel als mogelijk
0,6 - 1,0 fte
IKC De Kindertuin
Integraal kindcentrum De Kindertuin biedt onderwijs en opvang voor kinderen van 0-13 jaar en bevindt zich in de wijk Sluispolder van Maassluis. We zijn gevestigd in een mooi en nieuw gebouw: in de zomer is het
Bekijken

PEDAGOGISCH PROFESSIONAL BSO IKC DE SCHAKEL

Per direct of zo snel als mogelijk
25,5 uur
IKC De Schakel
De Schakel staat in de Westwijk van Vlaardingen en heeft een diverse populatie; elke dag is anders! En dat maakt de Schakel juist een leuke plek om te werken.
Bekijken

PEDAGOGISCH PROFESSIONAL BSO IKC DE REGENBOOG

Per direct of zo snel als mogelijk
20-24 uur
IKC De Regenboog
Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang, ontwikkeling en verzorging van kinderen in de leeftijd van 4 tot 13 jaar. In de praktijk betekent dit dat je: de kinderen begeleidt
Bekijken

Contact

Neem contact met ons op!


Heb je een vraag? Kijk dan bij veelgestelde vragen. Misschien vind je daar jouw antwoord wel.
Heb je een andere vraag of wil je iets specifiek weten over een van de vacatures?
Stuur dan een email naar onze afdeling HRM of stuur gewoon een WhatsAppje naar 06-54602787, wij helpen je graag verder!