Werken

bij UN1EK

Terug naar overzicht

TEAMLEIDER OPVANG IKC DE KINDERTUIN

Per direct of zo snel als mogelijk
24 uur
IKC De Kindertuin
IKC de Kindertuin in Maassluis is per direct op zoek naar een enthousiaste teamleider opvang voor 24 uur per week (werkdagen in overleg).
Als teamleider opvang ben je een verbinder en een teamplayer, maar kan je ook duidelijk zijn. Bovenal ben je zichtbaar op de locatie voor alle medewerkers. 
 
Je maakt deel uit van het managementteam en werkt nauw met hen samen. De directeur van het kindcentrum is je direct leidinggevende en staat altijd klaar om met je te sparren.  
Daarnaast bouw je vanuit betrokkenheid en visie mee aan de verdere ontwikkeling van IKC De Kindertuin.
De volgende werkzaamheden vallen onder jouw takenpakket: 
  • Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de werknemers op verschillende opvangvormen. Je kunt sturing geven aan een team en bent een verbindende factor tussen onderwijs en opvang; 
  • Je helpt actief mee met het verdere opzetten en vormgeven van het pedagogische beleid van het jonge kind; 
  • Je draagt verantwoordelijkheid voor de (correcte) verwerking van administratie; 
  • Je denkt mee over het verbeteren van werkprocessen en van de kwaliteit van dienstverlening en doet hierin verbetervoorstellen; 
  • Je houdt zicht op financiën en het personeelsbeleid, in samenspraak met de IKC-directeur; 
  • Je hebt oog voor de grote lijnen binnen een organisatie en bent besluitvaardig.

Hier herken jij jezelf in!

Je bent vaardig in computerwerk met de diverse systemen en communicatief ben je zowel schriftelijk als mondeling sterk. Je maakt gemakkelijk contact met medewerkers, ouders en 
samenwerkingspartners. Voor jouw team ben je een motivator, inspiratiebron en klankbord. Naast jouw eigen team heb je ook regelmatig overleg met je collega teamleiders. Daarnaast vorm je met de IB-ers, teamleider onderwijs en de directeur het Management Team. Binnen en buiten de organisatie weet je de meerwaarde van UN1EK kinderopvang uit te dragen.
Daarnaast herken je je in het volgende profiel: 
  • Je beschikt over hbo werk- en denkniveau en een relevant diploma op hbo niveau; 
  • Je hebt kennis van wet- en regelgeving; 
  • Je hebt kennis van VVE (vroeg- en voorschoolse educatie); 
  • Je kunt goed organiseren en prioriteren; 
  • Je hebt empathisch vermogen en bent toegankelijk, kunt goed luisteren, weet wat jouw team nodig heeft en onderneemt actie wanneer een situatie hier om vraagt.

Wat bieden wij?

  • Een contract voor onbepaalde tijd met een proeftijd van 2 maanden; 
  • UN1EKe secundaire arbeidsvoorwaarden met een beloning volgens de CAO Kinderopvang, schaal 10; 
  • Veel ruimte voor ontwikkeling en scholing.

Deel deze vacature

Logo van IKC De Kindertuin
/files/un1ek-profielfoto.png

Rowena MacGillavry

IKC directeur
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!

Vragen?

Arbeidsvoorwaarden

We willen een werkomgeving creëren waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen. Een goed en flexibel arbeidsvoorwaardenpakket is een vereiste om onze medewerkers te binden en boeien. Meer weten?
Secundaire arbeidsvoorwaarden

Nog vragen of hulp nodig? Stuur ons gewoon een appje!

06-54602787
UN1EK locatie IKC De Kindertuin

Over de locatie

Integraal kindcentrum De Kindertuin biedt onderwijs en opvang voor kinderen van 0-13 jaar en bevindt zich in de wijk Sluispolder van Maassluis. Het IKC heeft net haar lustrum gevierd en bestaat 5 jaar. Het is een mooi en nieuw gebouw: in de zomer is het er lekker koel en in de winter lekker warm. Ook hebben we een geweldig natuurplein waar de kinderen heerlijk kunnen spelen en ontdekken. Het kindcentrum heeft ongeveer 100 kinderen in de opvang en 260 kinderen bij het onderwijs. We zijn groot genoeg en tegelijk kennen we elkaar allemaal.

Ons doel is om alle leerlingen het beste uit zichzelf te laten halen door ze doelmatig meer bewust te maken van hun leerproces. We zien hierdoor grote veranderingen bij onze leerlingen. Daarnaast hebben we ook veel ondersteunende diensten in huis, denk aan logopedie, fysiotherapie, orthopedagoge, instructiecoach en twee zeer ervaren intern begeleiders, maar ook specialistische leeshulp en onderwijsassistenten om zoveel mogelijk aan de hiaten te werken van de kinderen. Dit helpt jou om niet alleen te groeien in je vak, je krijgt ook echt het gevoel dat we het samen doen. Onze missie is dan ook terecht: “Een plek waar je groeien kan.”

Ook werkt ons team goed samen om het onderwijs vorm te geven, waarin er veel ruimte is voor jou om initiatief te nemen en mee te denken in onderwijskundige vernieuwingen. Daarnaast is er veel ruimte voor gezelligheid – ook na schooltijd.

Soortgelijke vacatures

KWALITEITSCOÖRDINATOR IKC DE SCHAKEL

Per direct of zo snel als mogelijk
0,6 - 0,8 fte
IKC De Schakel
Als kwaliteitscoördinator op IKC De Schakel draag je bij aan de dagelijkse kwaliteitsbewaking en ondersteuning van het onderwijsproces. In deze rol werk je nauw samen met de teamleiders en ben je verantwoordel
Bekijken

LEERKRACHT SBO DE PARASOL

Per direct of zo snel als mogelijk
Aantal uren in overleg
SBO De Parasol
Ben jij een talentvolle aanpakker en maak jij het verschil voor kinderen met verschillende ondersteuningsbehoeften? Dan zoeken we jou!SBO De Parasol is per direct op zoek naar enthousiaste leerkrachten. Uren zi
Bekijken

PEDAGOGISCH PROFESSIONAL BSO/PEUTEROPVANG KC HET VISNET

Per direct of zo snel als mogelijk
25-30 uur
Kindcentrum Het Visnet
Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang, ontwikkeling en verzorging van kinderen in de leeftijd van 4 tot 13 jaar. Je wordt een vertrouwd gezicht voor onze kinderen!In de prak
Bekijken

Contact

Neem contact met ons op!


Heb je een vraag? Kijk dan bij veelgestelde vragen. Misschien vind je daar jouw antwoord wel.
Heb je een andere vraag of wil je iets specifiek weten over een van de vacatures?
Stuur dan een email naar onze afdeling HRM of stuur gewoon een WhatsAppje naar 06-54602787, wij helpen je graag verder!