UN1EK servicebureau

Het servicebureau is het dienstverlenend centrum van UN1EK. Op het servicebureau zijn de afdelingen verkoop en service, financiële administratie, personeel & organisatie, facilities, kwaliteit en pedagogiek, communicatie en het college van bestuur gevestigd. Ook gastouderbureau Groot in Klein is gevestigd op het UN1EK servicebureau in de Emmastraat in Vlaardingen.

UN1EK servicebureau

bezoekadres: Emmastraat 45, Vlaardingen   Plan uw route
postadres: Postbus 3014, 3130 CA Vlaardingen
T: 010-4355611 (maandag t/m vrijdag 09:00 – 13:00 uur)
E: info@un1ek.nl

Telefonische acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 

Klantenservice

Voor vragen over plaatsing, wachtlijst, opvangpakketten, kosten kinderopvang, kinderopvangtoeslag en de inhoud van facturen:

tel 010-4355611 (keuze 1), dagelijks tussen 09:00 en 13:00 uur

mail plaatsing@un1ek.nl

Let op: u kunt uw kind inschrijven voor kinderopvang en extra opvang aanvragen of wijzigen via het ouderportaal van ons plaatsingssysteem Kindplanner.

Heeft u een vraag over het aanmelden of wijzigen van kinderopvang? Lees de veelgestelde vragen en antwoorden of de handleiding van Kindplanner.

Personeel & organisatie

mail personeelszaken@un1ek.nlsollicitaties@un1ek.nl / salarisvragen@un1ek.nl

tel 010-3122018

zie ook: Werken bij UN1EK

Financiën

tel 010-4355611 (keuze 2), dagelijks tussen 09:00 en 13:00 uur

mail debiteuren@un1ek.nl / facturen@un1ek.nl (UN1EK opvang) / onderwijsfacturen@un1ek.nl (UN1EK onderwijs)

Kwaliteit, onderwijs en pedagogiek

Miriam Wesemann, m.wesemann@un1ek.nl, tel 010-3122026

Rosa de Ridder, r.deridder@un1ek.nl, tel 010-3122027

Communicatie en pr

Ethel van Deventer, e.vandeventer@un1ek.nl of communicatie@un1ek.nl, tel 010-3122029

Gastouderbureau Groot in Klein

Fanny Muuren, coördinator info@grootinklein.nl, tel 010-3122016

SchoolXL

Jolanda Koevermans, manager info@schoolxl.nl, tel 010-3122011

Managementteam

Kornell Kramer, hoofd financiën: k.kramer@un1ek.nl, tel 010-3122003

Annet van Bemmel, hoofd P&O: a.vanbemmel@un1ek.nl, tel 010-3122017

Monique van der Poel, hoofd facilitaire zaken en huisvesting: m.vander.poel@un1ek.nl, tel 010-3122030

Miriam Wesemann, hoofd kwaliteit: m.wesemann@un1ek.nl, tel 010-3122026

Jolanda Koevermans, manager SchoolXL: j.koevermans@un1ek.nl, tel 010-3122011

College van bestuur

Eric Boerhout, voorzitter,  e.boerhout@un1ek.nl

Claudia Doesburg, c.doesburg@un1ek.nl

Bestuurssecretaris: Ruud Kuhn, r.kuhn@un1ek.nl, tel 010-3122025

 

Share Button