UN1EK servicebureau

Het servicebureau is het dienstverlenend centrum van UN1EK. Op het servicebureau zijn de afdelingen klantenservice, financiële administratie, personeelszaken, facilities, kwaliteit & inhoud, communicatie en het college van bestuur gevestigd. Ook gastouderbureau Groot in Klein is gevestigd op het UN1EK servicebureau in de Emmastraat in Vlaardingen.

UN1EK servicebureau

bezoekadres: Emmastraat 45, Vlaardingen   Plan uw route
postadres: Postbus 3014, 3130 CA Vlaardingen
Telefoon: 010 – 435 56 11
Fax: 010 – 460 81 75
e-mail: info@un1ek.nl

managementteam

Bestuurssecretaris: Hester Hill-Veen, e-mail: h.hill@un1ek.nl
Hoofd financiën: Kornell Kramer, e-mail: k.kramer@un1ek.nl
Hoofd P&O a.i.: Anette van Bemmel, a.vanbemmel@un1ek.nl
Hoofd facilitaire zaken en huisvesting: Monique van der Poel, e-mail: m.vanderpoel@un1ek.nl
Beleidsmedewerker onderwijs, pedagogiek en kwaliteitszorg: Miriam Wesemann, e-mail: m.wesemann@un1ek.nl
Manager SchoolXL: Jolanda Koevermans, e-mail: j.koevermans@un1ek.nl

Klantenservice

Telefoon 010 – 435 56 11 (keuze 1) / e-mail plaatsing@un1ek.nl

Let op: u kunt uw kind inschrijven voor kinderopvang en extra opvang aanvragen of wijzigen via het ouderportaal van ons plaatsingssysteem Kindplanner

Financien

Telefoon 010 – 4355611 (keuze 2) / e-mail financiele_administratie@un1ek.nldebiteuren@un1ek.nl of onderwijsfacturen@un1ek.nl

Personeelszaken

Telefoon 010 – 435 56 11 (keuze 3) / e-mail personeelszaken@un1ek.nlsollicitaties@un1ek.nl of salarisvragen@un1ek.nl

Communicatie & pr

Ethel van Deventer, e-mail: e.vandeventer@un1ek.nl of communicatie@un1ek.nl